Szafki nocne sosnowe

( ilość produktów: 7 )

Szafki nocne, sosnowe nakastliki do sypialni

W Twojej sypialni brakuje czegoś wyjątkowego? Czegoś na czym postawisz piękną lampę, wieczorną książkę i poranną kawę? Szafka nocna to wszystko, a nawet więcej - osobista przestrzeń do przechowywania rzeczy które są tak istotne, że nie wstaniesz dla nich z łóżka.

W WoodenParadise kolekcja sosnowych szafek nocnych obejmuje każdy możliwy wygląd sypialni, od nowoczesnego i wyrafinowanego po tradycyjny i ozdobny. Wiele z naszych szafek nocnych zostało zaprojektowanych specjalnie z myślą o innych sprzedawanych przez nas meblach do sypialni, dlatego dobrym pomysłem jest zapoznanie się z innymi naszymi produktami z tej lub innych kolekcji.

Oprócz górnej powierzchni na lampkę nocną i inne rzeczy, stolik nocny służy także innemu ważnemu celowi - przechowywaniu wewnętrznemu. Większość naszych szafek nocnych jest wyposażona w szuflady lub półki lub kombinację tych dwóch i są one naprawdę przydatne do przechowywania rzeczy przydatnych rano lub wieczorem czy to ładowarki, lekarstw czy materiałów do czytania. W całej gamie dostępnych jest wiele różnych pojemności, więc upewnij się, że masz taką, której potrzebujesz.

Jeśli zależy Ci na tradycyjnym a zarazem eleganckim stylu jesteś w odpowiednim miejscu. Szafki nocne o prostych krawędziach, polerowane i niemal biurowe, uwielbiają modny zestaw i dobrze komponują się w nowoczesnym mieszkaniu. Spójrz na niskie stoliki o wysokości mniejszej niż 50 cm, aby uzyskać prawdziwy wygląd hotelu butikowego. Szafka nocna sosnowa to idealny wybór. Niezależnie od tego, do jakiego stylu dążysz w sypialni, stolik nocny nie musi być kompromisowy. Proste, zaokrąglone, tradycyjne lub nowe – są w naszej ofercie. A ponieważ jest to WoodenParadise, stolik będzie zbudowany z wysokiej jakości materiałów.

Z uwagi na to, iż jesteśmy mebli sosnowych, produkowane przez nas szafki nocne mogą zostać wybarwione na szeroki wybór kolorów. Niezależnie od tego czy chcesz mieć w domu meble woskowane lub meble lakierowane, istnieje również możliwość zamówienia kufra wykonanego z surowego drewna (bez wybarwienia) taki kufer można we własnym zakresie pomalować na każdy możliwy kolor lub zostawić bez ingerencji. Bardzo modne w obecnych czasach stają się meble białe, biała szafka nocna z drewna litego to dla nas żaden problem. Szafka nocna z naturalnego drewna litego to coś więcej niż szafka nocna Ikea.

pixel