Szafka RTV bukowa

( ilość produktów: 5 )

Szafka rtv z litego drewna bukowego

Jeżeli w swoim nowoczesnym salonie posiadasz już piękne oraz stylowe meble bukowe, ale Twój telewizor dalej nie dostał godnego miejsca do spoczynku to rozwiązanie znajduje się właśnie tutaj. W ofercie posiadamy wiele modeli szafek z litego drewna bukowego - z szufladami, z półkami, klasyczne oraz niestandardowe. Stworzyliśmy kolekcję drewnianych szafek telewizyjnych z drewna bukowego, które idealnie nadają się do każdego stylowo-nowoczesnego wnętrza. Stolik telewizyjny WoodenParadise to klasa sama w sobie, wzorowana na klasycznych wzorcach z nowoczesnymi detalami szafka RTV to obiekt westchnień każdego kto kocha naturalne drewniane meble.

Większość naszych bukowych szafek RTV ma wysokość około 55 cm, co jest ogólnie uważane za najlepszą wysokość do oglądania telewizora z sofy. Jednak niektóre szafki telewizyjne są wyższe i zbliżają się metra wysokości, więc upewnij się że szafka na którą patrzysz jest taką jaką potrzebujesz.

Szafka rtv bukowa - prosta czy narożna?

Należy również pamiętać, że istnieją dwa główne typy szafek telewizyjnych: proste i narożne. Proste szafki RTV mają proste prostokątne kształty do umieszczenia przy ścianie. Ponieważ jednak większość ludzi ma telewizor skierowany do salonu z rogu najpopularniejszy jest narożnik. Z tyłu ma wycięcia pod kątem 45 stopni, dzięki czemu można go dokładnie dopasować. Uważaj jednak, aby przestudiować wymiary - jeśli telewizor znajduje się we wnęce (szczególnie obok okna) niektóre większe jednostki narożne mogą wystawać. W takich przypadkach może być lepiej, jeśli zamiast tego kupisz prostą szafkę na telewizor i ustawisz telewizor pod kątem.

Wszystkie nasze stojaki pod telewizor są wyposażone w otwór lub szczelinę z tyłu, która służy do poprowadzenia okablowania do gniazdka sieciowego. To wszystko pomaga utrzymać okablowanie w porządku i poza zasięgiem wzroku. Zwykle jest też trochę miejsca do przechowywania które jest przydatne na piloty, dyski DVD, Blu-ray i inne nośniki, a także ogólne miejsce do przechowywania. Wiele nowoczesnych skrzynek multimedialnych nie potrzebuje linii widzenia w podczerwieni do obsługi za pomocą pilota więc jeśli chcesz, możesz przechowywać je w jednej z tych sekcji, chociaż może być konieczne wprowadzenie modyfikacji okablowania. 

Szafka bukowa pod telewizor

Nasze szafki RTV produkujemy wyłącznie z najlepszej jakości litego drewna bukowego. Przed produkcją nasi specjaliści sprawdzają dane drzewo pod kątem jakości oraz wytrzymałości. Jesteśmy pewni, że tylko z najlepszej jakości drewna można stworzyć piękne i wytrzymałe meble drewniane, które będą służyć przez pokolenia. Szafki bukowe pod telewizyjne produkujemy tylko na specjalne zamówienie klienta dlatego, można być pewnym że szafka RTV z buku będzie najlepszej jakości i co najważniejsze nie będzie pochodziła z masowej produkcji jak w przypadku szafek rtv z Ikea. 

Jako producent bukowych szafek RTV dajemy klientowi możliwość dowolnej modyfikacji stolika telewizyjnego pod kątem indywidualnych potrzeb. Chcemy, aby klient był w stu procentach zadowolony z zakupu oraz aby szafka RTV bukowa pod telewizor  spełniała idealnie funkcję w salonie. Szafki RTV lakierujemy na wiele kolorów z naszego wzornika. Wystarczy zapoznać się z nim oraz wybrać kolor najbardziej pasujący do Państwa charakteru oraz wnętrza. Obecnym hitem stają się szafki RTV w kolorze drewna surowego, a także w odcieniu orzecha.

pixel