Szafki RTV

( ilość produktów: 5 )

Szafki RTV sosnowe pod telewizor

Dni, kiedy telewizor był jednym urządzeniem, dawno minęły. W dzisiejszych czasach telewizor jest centrum kolekcji sprzętu takiego jak odtwarzacze multimedialne, dekodery czy nagrywarki — nie wspominając o metrach okablowania potrzebnych do połączenia go ze sobą, zasilania i podłączenia do Internetu. WoodenParadise jest tutaj, aby pomóc Ci to wszystko zrozumieć i utrzymać wszystko w porządku dzięki naszym genialnym szafkom telewizyjnym RTV wykonanym z litego drewna sosnowego.

Większość naszych sosnowych szafek RTV ma wysokość około 55 cm, co jest ogólnie uważane za najlepszą wysokość do oglądania telewizora z sofy. Jednak niektóre szafki telewizyjne są wyższe i zbliżają się metra wysokości, więc upewnij się, że szafka, na którą patrzysz jest taką, jaką potrzebujesz.

Należy również pamiętać, że istnieją dwa główne typy szafek telewizyjnych: proste i narożne. Proste szafki RTV mają proste prostokątne kształty do umieszczenia przy ścianie. Ponieważ jednak większość ludzi ma telewizor skierowany do salonu z rogu najpopularniejszy jest narożnik. Z tyłu ma wycięcia pod kątem 45 stopni, dzięki czemu można go dokładnie dopasować. Uważaj jednak, aby przestudiować wymiary — jeśli telewizor znajduje się we wnęce (szczególnie obok okna) niektóre większe jednostki narożne mogą wystawać. W takich przypadkach może być lepiej, jeśli zamiast tego kupisz prostą szafkę na telewizor i ustawisz telewizor pod kątem.

Wszystkie nasze stojaki pod telewizor są wyposażone w otwór lub szczelinę z tyłu, która służy do poprowadzenia okablowania do gniazdka sieciowego. To wszystko pomaga utrzymać okablowanie w porządku i poza zasięgiem wzroku. Zwykle jest też trochę miejsca do przechowywania, które jest przydatne na piloty, dyski DVD, Blu-ray i inne nośniki, a także ogólne miejsce do przechowywania. Wiele nowoczesnych skrzynek multimedialnych nie potrzebuje linii widzenia w podczerwieni do obsługi za pomocą pilota, więc jeśli chcesz, możesz przechowywać je w jednej z tych sekcji, chociaż może być konieczne wprowadzenie modyfikacji okablowania.

Teraz wszystko zależy od osobistych upodobań i wystroju pomieszczenia. Jak można się spodziewać po WoodenParadise, mamy pełną gamę stojaków telewizyjnych i szafek, więc niezależnie od tego jaki będzie wygląd Twojego salonu to będzie idealna szafka TV, która go uzupełni. Oznacza to wszystko, od litego drewna sosnowego po szkło. To wszystko, aby uzyskać naprawdę elegancki wygląd salonu.

Z uwagi na to, iż jesteśmy producentem mebli sosnowych, produkowane przez nas szafki RTV mogą zostać wybarwione na szeroki wybór kolorów znajdujących się w naszym wzorniku kolorów. Niezależnie od tego, czy chcesz mieć w domu szafkę woskowaną, czy szafkę lakierowaną, istnieje również możliwość zamówienia stolika wykonanego z surowego drewna (bez wybarwienia) taką szafkę RTV można we własnym zakresie pomalować na każdy możliwy kolor lub zostawić bez ingerencji. Bardzo modne w obecnych czasach stają się meble białe, wykonanie białej szafki telewizyjnej z sosnowego drewna litego to dla nas żaden problem. Szafka RTV z wykonana na zamówienie to coś więcej niż szafka RTV Ikea.

pixel