Szafki nocne

( ilość produktów: 1 )

Szafki nocne, sosnowe nakastliki | Styl skandynawski

Jeżeli znajdujesz się na etapie meblowania swojej sypialni marzeń, posiadasz już stylowe sosnowe łóżko, komodę oraz szafę to warto pamiętać że nieodzownym elementem każdej sypialni, pokoju w którym śpimy jest szafka nocna w stylu skandynawskim.

W ofercie naszego sklepu posiadamy kilkanaście modeli skandynawskich szafek nocnych które sprawią że Twoje miejsce do odpoczynku nabierze nowych możliwości i funkcjonalności. Nasze szafki nocna wykonane są tylko i wyłącznie z naturalnego drewna sosnowego. Meble sosnowe wyróżniają się wysoką wytrzymałością, należą do dość taniego surowca dlatego są aż tak popularne na rynku. Z uwagi na to, iż nasze nakastliki sosnowe wytwarzane są z prawdziwego drewna sosnowego nie ma tutaj mowy o jakości prezentowanej w szafkach nocnych Ikea.

Nasze szafki nocne w stylu skandynawskim to idealne połączenie klasy oraz elegancji, za odpowiednią cenę. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego zestawu mebli do swojej sypialni, zachęcamy do zapoznania się z kolekcją Skandi. Łóżka sosnowe z naszej oferty są w pełni kompatybilne z kolekcją mebli sosnowych Skandi.

Nakastliki skandynawskie wyróżniają się swoim biały kolorem wybarwienia, biały kolor jest coraz to modniejszy. Podążając za zmieniającymi trendami powstała właśnie ta kolekcja mebli sosnowych z drewna litego. Oczywiście istnieje również możliwość wybrania innego kolory mebli z naszego wzornika- wystarczy zapoznać się z nim i wybrać odpowiedni dla nas kolor.

Nakastliki sosnowe w stylu skandynawskim oparte są na sosnowych nóżkach. To właśnie te nóżki i podwyższenie na którym postawione są meble jest kolejnym elementem wyróżniającym skandynawskie meble sosnowe. Jeśli marzy Ci się skandynawska sypialnia to jesteś w idealnym miejscu.

Skandynawskie szafki nocne są bardzo przydatne podczas długich zimowych wieczorów kiedy to przed snem czytamy wciągającą książkę którą po zakończeniu możemy bez problemu odłożyć na starannie wykonany sosnowy blat szafki nocnej. Nie sposób wymienić wszystkie funkcje nocnych szafek, możliwości jest naprawdę wiele. Miejsce na niej znajdzie na pewno nasz telefon komórkowy, lampka nocna czy kubek gorącej herbaty lub wino.

Szafki nocne z naszej kolekcji mebli sosnowych dostępne są w wielu wariantach rozmiarowych oraz kolorystycznych. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie. To takie proste! W razie problemów obsługa sklepu służy pomocą.

Z racji, iż jesteśmy producentem mebli sosnowych w tym mebli skandynawskich oferujemy możliwość modyfikacji każdego modelu mebla według indywidualnych wymagań klienta.

Jeśli zależy Ci na stworzeniu własnego zestawu mebli sosnowych które z pewnością spasują do Twojego mieszkania to jesteś w idealnym miejscu. Wystarczy skontaktować się z obsługą sklepu oraz zapytać o możliwość indywidualnej wyceny zestawu mebli.

WoodenParadise zależy, aby każdy klient pozostał zadowolony z zakupionych mebli sosnowych.

Szafki nocne WoodenParadise to najlepszy wybór na rynku, nie ma piękniejszych mebli niż te produkowane przez naszą firmę.

Meble sosnowe z drewna litego w tym kolekcja meble skandynawskie z kolekcji Skandi to najlepszy wybór.

pixel