Szafki RTV w stylu skandynawskim

( ilość produktów: 3 )

Biała szafka RTV pod telewizor w stylu skandynawskim

Szafka RTV stoi zazwyczaj w centrum Twojego salonu. Z tego powodu powinna wyglądać elegancko i reprezentacyjnie, w końcu to na nią będą zwracać uwagę goście przybywający do Twojego mieszkanie na wspólne oglądanie telewizji. Stworzyliśmy kolekcję eleganckich mebli skandynawskich z litego drewna sosnowego.  Szafka telewizyjna w stylu skandynawskim to prawdziwa perełka każdego domu. Zwróć tylko uwagę na tę prostotę wykonania i zachwyć się niespotykana dotychczas stylistyką.

Szafka pod telewizor dumnie stoi pod ścianą Twojego salonu, nie jest więc tajemnicą, że spełnia ogromną funkcję w domu. Szafka pod telewizor w styku skandynawskim to tylko początek, kolekcja Skandi to również meble do pozostałych pomieszczeń Twojego wymarzonego domu czy mieszkania. Stwórz swoją kolekcję mebli skandynawskich i ciesz się klasą oraz harmonią swojego mieszkania.

Komody pod telewizor w stylu skandynawskim najlepiej prezentują się w białym wybarwieniu gwarantującym wprost skandynawski styl niczym nowoczesne domy na północy Norwegii. Istnieje również możliwość wybrania innego koloru z naszego wzornika kolorów, wszystko po to, aby pozwolić klientowi wybrać stolik pod telewizor idealnie pasujący do gustu jego oraz jego mieszkania.

W ofercie posiadamy wiele szafek nowoczesnych szafek RTV pod Twój telewizor, dostępne są szafki z szufladami, szafki z drzwiczkami. Do wyboru, do koloru. Wszystko to oparte na stylowych sosnowych nóżkach z drewna litego.

Szafka pod telewizor biała z drewnianym blatem

Skandynawskie białe szafki rtv, które posiadamy w ofercie, dostępne są nie tylko w różnych wariantach kolorystycznych, ale i w różnych wariantach rozmiarowych. Wszystko to z myślą o idealnym wyborze szafki telewizyjnej względem miejsca, które dysponuje klient w swoim w mieszkaniu. Zatem nic nie szkodzi na przeszkodzie, aby usiąść wygodnie przed ekranem komputer czy smartfona i wybrać swój wymarzony stolik RTV.

Jako producent mebli sosnowych w stylu skandynawskim udostępniamy klientom możliwość dowolnej modyfikacji każdego z modelu, nie tylko szafek telewizyjnych, ale również pozostałego asortymentu mebli skandynawskich. Wystarczy skontaktować się z biurem obsługi klienta i zapytać o możliwość modyfikacji danego mebla nie zapominając o tym, iż przy zakupie większych zestawów mebli przysługują Państwu korzystne rabaty.

Gwarantujemy bardzo wysoką jakość naszych mebli skandynawskich. Do produkcji stosujemy najwyższej klasy lite drewno sosnowe. Wierzymy, że meble produkowane przez nas będą służyć przez pokolenia- to dlatego do produkcji stosujemy materiały najwyższej jakości. Nie można wobec tego porównywać produkowanych przez nas mebli do mebli z płyty. Meble Ikea nie mają prawa porównywać się do naszych egzemplarzy produkowanych nie na skalę masową, a na specjalne indywidualne zamówienie klienta.

pixel