Szafy w stylu skandynawskim

( ilość produktów: 8 )

Sosnowe białe szafy w stylu skandynawskim

W tym momencie szafy sosnowe z naturalnego drewna litego przechodzą swoją drugą młodość. WoodenParadise podążając za szybko zmieniającymi się trendami na rynku mebli sosnowych stworzył kolekcję Skandi- to właśnie do tej kolekcji należą sosnowe szafy w stylu skandynawskim.

Szafy skandynawskie cieszą się coraz to większą popularnością i zdobywają coraz to nowych sympatyków. Nie dość że szafy wykonane w stylu skandynawskim są piękne, to są jeszcze bardzo wytrzymałe. Skandynawską szafę sosnową wyróżnia prostota. Szafy te posiadają bardzo proste krawędzie bez mocno wyeksponowanych gzymsów czy frezów. Prostota ta pozwala wyróżnić meble z tłumu oraz doskonale podkreślić wspaniały gust mieszkańców domu.

Meble skandynawskie cechuje przede wszystkim biały kolor. Meble białe są obecnie najbardziej popularnym gatunkiem mebli na rynku. Kupują je ludzie z niesamowitą klasą. Oczywiście meble skandynawskie to nie tylko meble białe, w naszym wzorniku kolorów posiadamy szereg interesujących wybarwień- wszystko to, aby klient idealnie dobrał mebel pasujący do jego gustu oraz wnętrza.

Skandynawska szafa to nie tylko wspaniałe wykończenia oraz prostota wykonania, kolejnym elementem, który wyróżnia meble w stylu skandynawskim są wytrzymałe nóżki podtrzymujące mebel. Nóżki te wykonane są z litego drewna sosnowego.

Piękna sypialnia w stylu skandynawskim to marzenie każdej kobiety. Spełni się z nawiązką jeśli w tej sypialni znajdzie się ogromna szafa skandynawska. Szafa pomieści każdą ilość ubrań oraz rzeczy znajdujących się w Twojej sypialni, oraz skutecznie odciąży znajdujące się pod ścianą krzesło z piętrzonymi się na nim ubraniami. Nasze szafy skandynawskie wykonane są tylko i wyłącznie z naturalnego sosnowego drewna litego.

W naszej ofercie posiadamy sosnowe szafy skandynawskie w różnych konfiguracjach: z drążkiem, z półkami lub dzieloną (z drążkiem i półkami), wszystko to po to, aby klient posiadał wybór i wybrał dla siebie najlepszą opcję, zgodnie z potrzebami.

Kolejną opcją wybory jest wybór skandynawskiej szafy z drewna litego z drzwiami uchylnymi lub przesuwnymi. Obydwie opcje znajdują się w naszej ofercie. Jeśli w naszej sypialni nie posiadamy zbyt dużo miejsca najlepszym wyborem jest szafa przesuwna. Pozwala ona znacząco zaoszczędzić przestrzeń.

Szafy z lustrem to kolejna opcja wyboru. W naszej ofercie znajduje się szereg szaf z ogromnym lustrem, wszystko to stworzone z myślą o osobach, które lubią godzinami się stroić przed wyjściem z domu.

Szafy sosnowe wykonane w stylu skandynawskim dostępne są w wielu wariantach rozmiarowych oraz kolorystycznych. Z uwagi na to, iż jesteśmy producentem sosnowych mebli skandynawskich istnieje możliwość modyfikacji każdego modelu szafy skandynawskiej według życzeń klienta.

pixel