Witryna rustykalna

( ilość produktów: 7 )

Witryna rustykalna

Witryna rustykalna kojarzy się często z wyposażeniem domów wiejskich i górskich, w których przeważają elementy wyposażenia wykonane z naturalnego drewna. Dzięki obecności stylizowanych gzymsów i szklanych paneli mebel prezentuje się gustownie i w subtelny sposób pozwala wyeksponować różne przedmioty m.in. pamiątki, zdjęcia, kolekcje porcelany oraz wiele innych. W Wooden Paradise ze starannością podchodzimy do produkcji mebli drewnianych, a każda witryna rustykalna w naszej kolekcji cechuje się oryginalnym designem i pięknymi detalami.

Witryna drewniana rustykalna

Witryna rustykalna sprawdzi się w roli wyposażenia do salonu, kuchni, sypialni, a nawet łazienki czy pokoju młodzieżowego. Jej obecności we wnętrzu ożywi przestrzeń i pozwoli zadbać o to, aby każdy przedmiot znalazł swoje miejsce. Drewniane meble doskonale sprawdzają się w roli wyposażenia, które podkreśla rustykalny styl i przywołuje wspomnienia ciepła wprost z rodzinnego domu.Witryna kuchenna rustykalna nawiązuje w dużym stopniu do mebli prowansalskich, co wynika z bardzo zbliżonej konstrukcji mebli oraz wykończenia frontów w białym kolorze. Witryna rustykalna biała to elegancki mebel, dzięki któremu Twoje wnętrze zyska nowoczesny akcent i optycznie się powiększy.

Witryna rustykalna biała

Witryny rustykalne to idealny wybór dla wielbicieli klasycznego stylu. Pięknie wykończone górne oraz dolne gzymsy, naturalne sosnowe lite drewno i trwałość na lata – to tylko kilka cech mebli naszej produkcji. Drewniane witryny w ostatnim etapie pokrywane są naturalnym woskiem lub lakierem, który zabezpiecza powierzchnię drewna. W Wooden Paradise oferujemy różne opcje wybarwienia witryn rustykalnych, dzięki czemu możesz dopasować wygląd bieliźniarki do pozostałych mebli z zestawu lub domowego wyposażenia.

Witryna rustykalna z drewna

Zapewniamy gwarancję jakości witryn rustykalnych. Każdy mebel z kolekcji jest wykonywany ręcznie przez doświadczonych rzemieślników, którzy doskonale znają się na technikach obróbki drewna i wykorzystują je w swojej pracy. Do produkcji witryn rustykalnych wykorzystujemy drewno lite pozbawione sęków lub innych wad, dzięki czemu wszystkie elementy wyposażenia zachowują wysoką trwałość i nienaganny wygląd.Witryna rustykalna może pełnić funkcję stylowej biblioteczki. Ustawiona samodzielnie wprowadzi do pokoju elegancki akcent, natomiast w zabudowie podkreśli wygląd całego wyposażenia.

Witryna rustykalna sosnowa

Każda witryna rustykalna w naszym sklepie powstaje z drewna sosnowego, które cechuje wysoka wytrzymałość i łatwość obróbki. Ponadto drewno sosnowe ma właściwości elektrostatyczne, które zapobiegają osadzaniu się kurzu na ich powierzchni. Dzięki temu z powodzeniem mogą stanowić elementu wyposażenia pokoju dziecięcego oraz alergika.

pixel