Witryny bukowe

( ilość produktów: 4 )

Witryna bukowa z litego drewna

W Wooden Paradise oferujemy witryny bukowe, które urzekają prostą formą i precyzyjnym wykończeniem. Nasze wyposażenie do kuchni, salonu i jadalni cechuje duża pojemność oraz praktyczny układ półek i szafek – z łatwością zagospodarujesz wszystkie naczynia, zastawę stołową czy akcesoria. Witryna bukowa to mebel, który sprawdzi się również w sypialni i pokoju młodzieżowym – poznaj całą naszą kolekcję mebli stworzonych z dbałością o każdy szczegół.

Witryna bukowa do salonu

Jednym z popularnych zastosowań witryny bukowej jest przechowywanie wina i alkoholi mocnych. Drewniane meble świetnie wyglądają i umożliwiają gustowne zaserwowanie napoju przed w trakcie i po posiłku.Witryna bukowa z przeszklonymi frontami, wykonana z drewna litego wprowadzi do jadalni tradycyjny wiejski nastrój. Szkło eksponuje rzeczy umieszczone za drzwiczkami, ale zapobiega także osadzaniu się kurzu na ich powierzchni za sprawą właściwości antystatycznych. Nasze witryny bukowe prezentują się wyjątkowo ładnie przy odpowiednio dobranym oświetleniu. Świetnym wyborem będzie montaż zestawu lampek LED wewnątrz witryny lub przy górnej krawędzi mebla.

Witryna bukowa do jadalni

Witryna bukowa z naszej kolekcji jest spójna estetycznie z pozostałymi meblami bukowymi dostępnymi w sklepie Wooden Paradise. Możesz dobrać do niej krzesła, stoły, komody lub szafy, które w jednym pomieszczeniu stworzą zgraną aranżację.W naszym sklepie nie masz ograniczonego wyboru – możesz wybrać witrynę bukową w stylu tradycyjnym, nowoczesnym, a także o nietypowym designie. Jeśli już wybierzesz wymarzony model, ostatnim z elementów jest zagospodarowanie powierzchni witryny bukowej. Możesz wypełnić wnętrze ulubionymi przedmiotami – niezależnie od tego, czy są związane z przygotowywaniem posiłków, czy Twoim hobby.

Witryna bukowa do pokoju

Witryna bukowa to podstawowy element pokoju każdego nastolatka, a także młodszych dzieci. Taki rodzaj wyposażenia pozwala zadbać o porządek i znaleźć miejsce dla zabawek, ulubionych książek, płyt czy pamiątek. Sprawdzi się do przechowywania albumów ze zdjęciami, czasopism, a także szkolnych podręczników i zeszytów. Dzięki wielu wariantom pojemnościowym może stanąć zarówno w pokoju o dużej powierzchni, jak i o niewielkim metrażu. W naszej ofercie znajdziesz witryny bukowe jedno- i dwudrzwiowe – wybierz model, który najlepiej odpowiada potrzebom Twoim lub Twojego dziecka.

Witryna z drewna bukowego

W ofercie sklepu WoodenParadise znajduje się wiele witryn narożnych, witryn szklanych oraz gablot. Są to witryny bukowe wykonane z drewna litego, które jest w całości pozyskane z naturalnych drzew. Wykorzystanie takiego materiału w produkcji nadaje im wysoką użyteczność. Drewno bukowe jest odporne na uderzenia mechaniczne, zarysowania i zachowuje trwałość na lata.Wszystkie modele witryn bukowych dostępne w naszej ofercie mogą zostać wybarwione na wybrany odcień z naszej palety kolorystycznej. Jesteśmy producentem mebli z litego drewna, który od początku przyjęcia zamówienia do momentu opuszczenia magazynu czuwa nad procesem powstania naszych wyrobów. W miarę potrzeb możemy wprowadzić również zmiany wyglądu i udogodnienia, np. systemy cichego domyku w szafkach.W ostatnim etapie realizacji zamówienia witryna bukowa jest zabezpieczana warstwą naturalnego lakieru lub wosku. Od preferencji naszych klientów zależy, czy pozostawić mebel w stanie naturalnym (surowego drewna). Bardzo modne obecnie są także meble w jasnych odcieniach – wykonanie białej witryny bukowej z drewna litego to dla nas żaden problem. Jeśli marzy Ci się oryginalna witryna bukowa – skontakuj się z nami.

pixel