Witryny sosnowe

( ilość produktów: 19 )

Witryny sosnowe z litego drewna

Witryny sosnowe z drewna litego powracają do mody, a ludzie coraz częściej doceniają ich zastosowanie. Wyglądają podobnie jak te z lat 60 czy 70 jednak kształtem przestały przypominać ogromne skrzynie zajmujące dużą przestrzeń domu.

Przechowywanie to pierwsza atrakcja nowoczesnej witryny sosnowej. Dzięki szufladom, półkom i przegródkom za drzwiami to świetne miejsce do przechowywania wszystkiego, od zabawek po zastawy stołowe, naczynia czy dokumenty. Ich wysokość i skala sprawiły, że stały się podstawą nowoczesnego domu. Stojąc na wysokości talii, dostrzegamy starannie wykończony blat na którym zazwyczaj ustawiane są piękne dodatki takie jak kwiaty czy półmiski z owocami tworząc w ten sposób połączenie nowoczesnego mebla wykonanego starą oraz sprawdzoną technologią naszych przodków z martwą naturą. Widok rodem z XIX letnich obrazów czy fotografii.

Witryna z naturalnego litego drewna sosnowego ma solidny, tradycyjny wygląd, który pięknie pasuje do niemal każdego otoczenia, zwłaszcza ciemnego drewna, które ma w sobie prawdziwą elegancję oraz szyk.

Przy wyborze odpowiedniej witryny sosnowej do Twojego domu bardzo ważną kwestią jest wybór odpowiedniego wybarwienia drewna. Z uwagi na to, iż jesteśmy producentem mebli sosnowych, a produkowane przez nas witryny mogą zostać wybarwione na szeroki wybór kolorów. Niezależnie od tego czy chcesz mieć w domu meble woskowane lub meble lakierowane, istnieje również możliwość zamówienia witryny wykonanej z surowego drewna (bez wybarwienia) taką witrynę sosnową można we własnym zakresie pomalować na każdy możliwy kolor lub zostawić bez ingerencji.

Witryna sosnowa wykonana w stylu klasycznym to idealny wybór dla wielbicieli prostego, a zarazem bardzo eleganckiego stylu bez wyzywających dodatków. Proste linie, brak gzymsów, solidne wykonanie to coś, czym cechuje się kolekcja witryn sosnowych z drewna litego WoodenParadise. Jeśli zależy nam, aby nasz mebel wyglądał jak stara witryna to nic prostszego, zadbamy o to aby wyglądał właśnie tak. Nasze witryny sosnowe należą do kolekcji Sosna Classic, kolekcja ta posiada szeroki wybór mebli do każdego pomieszczenia.

pixel